Opis firmy

Jesteśmy agencją interaktywną powstałą z połączenia 3 sektorów: IT, marketingu sieciowego oraz analityki. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez założycieli stworzyliśmy w krótkim czasie w pełni działającą organizację, która spełniając oczekiwania Klientów, rozwija się w imponującym tempie!

Zakres obowiązków

  • tworzenie oraz rozbudowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop,
  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • tworzenie dedykowanych modułów i ich optymalizacja,
  • utrzymanie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • integracja z zewnętrznymi systemami płatności oraz dostaw.

Wymagania

  • minimum dwuletnie komercyjne doświadczenie w budowaniu projektów opartych o Prestashop,
  • bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, JavaScript, CSS,
  • znajomość frameworków front-endowych (m.in. Bootstrap),
  • doświadczenie we wdrożeniach i obsłudze CMS PrestaShop,
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów, planowania oraz organizacji pracy własnej,
  • dobrej znajomości dowolnego narzędzia do zarządzania projektami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy

  • umowa B2B,
  • praca na pełny etat,
  • narzędzia pracy – gwarantujemy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy/usług,
  • budżety szkoleniowe,
  • praca w pełni zdalna.

IT
Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Praca zdalna
Firma: Estigma Group
Rekrutujący: Alicja Kożuch
E-mail: alicja.kozuch@estima.group